Autokoberce pokladani

Gledring logo

TRADICE OD ROKU 1949


Gledring je gumárenská společnost s dlouholetou tradicí založená už v  roce 1949. První výrobky, se kterými jsme začínali, byly univerzální gumové koberce. Dnes se naše výroba zaměřuje na přesné gumové autokoberce pro osobní vozy, dodávky i nákladní vozy.

Během posledních sedmi let, kdy jsme začali výrobu směřovat k přesným autokobercům, jsme vyrobili více než 350 modelů pro nejpopulárnější automobily po celém světě. Naším cílem je, abychom neztratili krok s dobou a neustále inovovali náš sortiment. Proto vyvíjíme každý měsíc dva až pět nových modelů. Naše autokoberce jsou unikátní svým moderním designem a vysokou kvalitou. Té je dosaženo především skrze špičkové gumové směsi, které neobsahují recykláty.

Autokoberec GLEDRING
Díky rychlému vývoji nových produktů jsme se rychle stali jedním z největších hráčů na trhu s autokoberci.
  • Dokonale kopírující tvar podlahy

  • Atest md čr 8 SD 3423

  • Jemně parfémované vanilkovou vůní

  • Protiskluzová úprava na spodku koberců

  • Snadná údržba autokoberců

UNIKÁTNÍ KOBERCE GLEDRING


Gledring je jediný výrobce, který do gumové směsi přidává aromatické látky a autokoberce tak jemně voní po vanilce. Na rozdíl od ostatních výrobců si firma dala práci s certifikací a splňuje atest českého Ministerstva dopravy 8SD 3432 pod záštitou institutu TÜV SÜD.

Přesný tvar pro daný automobil, kvalitní zpracování a velmi jednoduché čištění je u autokoberců této kvality samozřejmostí. Mají 1 cm vysoký okraj, který zadržuje nečistoty a nepouští je do interiéru vozu. Na spodní části jsou vylisovány výstupky, které zvyšují jeho přilnavost.

Pokud porovnáme váhu autokoberců od různých výrobců, jsou sady Gledring v průměru o několik set gramů těžší. To o jejich kvalitě také mnohé vypovídá.

Sídlo společnosti GLEDRING
1949

Dlouholetá tradice více než 66 let

350

Pro 350 modelů automobilů